12
06
2017

Nature&Design w Relax Body Club!

W naszej siłowni znajdą Państwo elementy dekoracyjne, które pełnią funkcje zdrowotne dla naszych organizmów. W procesie przetwarzania staje się antyalergicznym materiałem dekoracyjnym.

W sali CARDIO rośnie mech, który podczas treningu oczyszcza powietrze z toksyn. Oglądając go, czujemy impuls i budzi się w nas chęć dotknięcia miękkich ścian i obrazów z mchu, aby również i na własnej skórze odczuć wyjątkową zmysłowość naturalnego mchu. Płytki wykonane są z naturalnego mchu (porostu), który do życia potrzebuje jedynie około 50% wilgotności powietrza. Nie potrzebuje dodatkowego systemu nawadniania czy nawożenia.

W saunie znajdziemy sól himalajską, która w przeciwieństwie do powszechnie używanej soli warzonej, wykazuje niezwykłe właściwości prozdrowotne. Sól himalajska jest jedną z najbardziej odżywczych i wartościowych soli, które są ogólnodostępne na polskim rynku produktów spożywczych. Warto również zauważyć, że sól himalajska zawiera jod, magnez, cynk, żelazo i wapń – czyli pięć pierwiastków, z których niedoborem często zmaga się nasza populacja. Szczególnie krytycznym problemem jest powszechny niedobór jodu (za który obwinia się przede wszystkim ciągle postępującą erozję gleby), ponieważ odgrywa on podstawową rolę w funkcjonowaniu tarczycy, która to jest gruczołem wpływającym między innymi na nasz metabolizm i przemianę materii.